Bang Olufsen Type M

Używane

Doskonałej klasy unikatowe kolumny duńskiej firmy Bang Olufsen. Model praktycznie nieosiągalny na rynku wtórnym produkowany w latach 1963 - 1965. Niezwykła dwu drożna konstrukcja o mocy zaledwie 8 W, zrealizowana na 2 głośnikach Peerless (Peerless H 65 W nisko-średnio tonowy , i Peerless MT 20 HFC wysokotonowy).

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

2 459 zł brutto

Więcej informacji

Przy zastosowaniu dobrej klasy wzmacniacza lampowego lub tranzystorowego efekt jest niesamowity, świetna stereofonia, brzmienie bardzo naturalne ciepłe, idealnie zbalansowane, z lekko wyeksponowaną średnicą.

Przepiękna drewniana stolarka ( lite drewno wykończone naturalnym fornirem z drzewa różanego ) i eleganckie maskownice - oprócz walorów audio kolumny są wspaniałym elementem dekoracyjnym - możliwość pracy w dwóch płaszczyznach - pion i poziom ( zalecany praca w poziomie ).

Kolumny w 100 % sprawne i oryginalne, po profesjonalnym przeglądzie i konserwacji, zajmujemy się tym zawodowo, specjalizujemy się w sprzęcie z lat 60 i 70 również pod kątem doboru i parowania kolumn do wzmacniaczy lampowych i tranzystorowych.

  • Moc 6 - 8 W
  • Pasmo przenoszenia 50 Hz - 20 kHz
  • Impedancja 4 Ohm
  • Wymiary: Szerokość 45 cm wysokość 23 cm głębokość 23,5 cm