W ofercie Wzmacniacz GRUNDIG SV-40M Zobacz większe

GRUNDIG SV-40M

Używane

Tranzystorowy wzmacniacz Grundig SV-40M zrealizowany na germanowych końcówkach mocy tej marki AD166 (tranzystory germanowe mają zdecydowanie lepsze parametry niż krzem ( ruchliwość elektronów i dziur jest 3 krotnie większa niż w krzemie).

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Specyfika układów audio opartych o tranzystory germanowe przekłada się bezpośrednio na brzmienie urządzeń, również ze względu na niski poziom szumów własnych. Opisywany tutaj świetnie zrealizowany model (niezwykła staranność i słynna niemiecka precyzja, użyte materiały najlepszej jakości - drewno, aluminium, cała konstrukcja osadzona na stalowej ramie tak jak w przypadku wzmacniaczy lampowych - przy jednoczesnej eleganckiej i oszczędnej stylistyce stanowi o wyjątkowości tej konstrukcji - tak pod względem parametrów użytkowych audio jak i funkcjonalności ).

Wzmacniacz charakteryzuje się wspaniałym charakterystycznym dla "germanów" lampowym brzmieniem oraz bardzo niskim poziomem zniekształceń typowym dla wielu konstrukcji lampowych szczególnie przy wyższych poziomach wysterowania.

Świetna alternatywa dla wysokiej klasy wzmacniacza lampowego.- zabudowany rewelacyjny przedwzmacniacz gramofonowy. Sprzęt po profesjonalnym przeglądzie i konserwacji w doskonałym stanie technicznym i wizualnym - możliwość odsłuchu z różnymi rodzajami źródeł (CD, SACD, LP, magnetofon szpulowy ) i kolumn różnych marek i klas.